• X
  • Y
  • Z

Více Vstupenky na biatlon »

Vstupenky na biatlon se v posledních letech prodávají velice rychle a není se čemu divit: vždyť biatlon patří mezi velice populární zimní sporty! Tato sportovní disciplína představuje kombinaci běhu na lyžích a střelby z malorážní pušky a před tím, než byl tento sport zařazen na program zimních olympijských her, byl využíván jako alternativní vojenský výcvik. Biatlon byl na Olympiádě poprvé představen v roce 1924, avšak oficiálního uznání se dočkal až na OH v roce 1960. Této olympiádě předcházelo v roce 1958 první Mistrovství světa v biatlonu, kterého se tenkráte zúčastnilo jen 25 sportovců ze 7 zemí! Je rovněž zajímavé, že první závod v biatlonu pro ženy se na Olympijských hrách konal až v roce 1992! Ženská účast a nově zavedený bruslařský styl přilákaly větší pozornost médií, díky kterým se tento sport stal jedním z nejsledovanějších sportovních disciplín v Evropě. Rádi byste získali vstupenky na závody v tomto zimním sportu? Pak využijte naší nabídku a objednejte si exkluzivní vstupenky na biatlon přímo zde na Worldticketshop.cz –Your Ticket to Fun!

Lístky na závody v biatlonu

Lístky na závody v biatlonu nyní najdete rovněž v naší nabídce zimních sportů, ať už se rozhodnete pro Mistrovství světa v biatlonu anebo například Světový pohár v biatlonu. V případě Světového poháru se závody konají dokonce každý týden po celou zimu! A zapomenout nesmíme ani letní biatlon, na který u nás rovněž najdete lístky! Od roku 1960, kdy se biatlon stal pravidelnou součástí zimních olympijských her, prošla tato sportovní disciplína nemalými změnami. Docházelo například k postupnému zmenšování terčů, k běhu na lyžích byl přidán bruslařský styl, jenž se přičinil o rychlejší závod, a rovněž byly v rámci této disciplíny zařazeny atraktivní závody jako například ‘hromadný závod’ či ‘stíhací závod’. Biatlon tak u diváků získával čím dál více na atraktivnosti. Chtěli byste se přijít podívat na závody v biatlonu a sledovat, jak si soutěžící vedou při střelbě ve stoje a vlehu? Závodník, který při střelbě mine terč, je potrestán trestnými minutami či extra vzdáleností, kterou musí uběhnout. Sháněli jste vstupenky na závody v biatlonu všude možně, ale neúspěšně? Pak využijte naší nabídku a získejte své lístky na biatlon přímo zde online! Vstupenky na vzrušující závody v biatlonu najdete vždy na Worldticketshop.cz – Your Ticket to Fun!